Platine S

Tip
 
Výrobce Kosmetika CAPRI
Kategorie Platine
Záruka 2 roky
Dostupnost Skladem
Balení 30 g
Cena 1 990 Kč

Počet (ks)

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
 
 

 

Jedinečný a první kosmetický prostředek na světě, který obsahuje biologické přírodní růstové faktory z kozího kolostra. Lehká emulze, která účinně zpomaluje stárnutí pleti a urychluje obnovu pokožky. Hydratuje, zpevňuje a chrání pleť před působením stresu. Je vhodná pro všechny typy pleti. 

Moderní kosmetické prostředky musí v anti-ageing péči zajišťovat:

 • protivráskovou péči
  Účinné látky s protivráskovým působením použité v séru jsou především antioxidanty a látky s komplexním účinkem na obnovu rovnováhy v ochranné bariéře pokožky a epidermální mezibuněčné hmotě. 

 • zklidnění a hydrataci pokožky
  Zklidnění a hydratace pokožky je zajištěna komplexně s použitím mléčných peptidů, Boswellie, kyseliny hyaluronové a panthenolu.

 • protizánětlivé působení
  Protizánětlivě kromě jiného působí především složení kolostra a obsah avokádového oleje s esenciálními mastnými kyselinami.

 Zastoupení a množství jednotlivých komplexů je voleno s ohledem na maximální synergii a průnik účinných látek do hlubších vrstev pokožky.

Pleťové Omlazující sérum s 24 hodinovým kozím kolostrem obsahuje vysoké množství  přírodních komplexů, které splňují požadavky moderní anti-ageing péče. Přítomnost přírodního růstového faktoru z kozího kolostra prokazatelně urychluje obnovu epidermálních buněk a tím zlepšuje vzhled pokožky. 

Pokožka je projasněná, hebká, barevně sjednocená a kontury obličeje jsou pevnější a výraznější.

Hlavní účinná látka kozí kolostrum ovlivňuje imunitní systém v kůži, což je především důležité pro zralou citlivou pleť. Tímto působením se zlepšuje celková odezva pleti na aplikované hydratační, zpevňující a zklidňující účinné látky obsažené v séru. 

Použití: 1-2krát denně, nejlépe pod krém či masku, aplikujte cca 2g a rozetřete na obličej, krk a dekolt. Je vhodné také pro zapracování s profesionálními přístroji. 

cena_oceneni2_platineM

cena_world_oceneni 

 

Klíčová slova: sérum, omlazující sérum, sérum z kozího mléka, kozí kolostrum, růstové faktory, anti-ageing péče, hydratační sérum, imunitní systém, antioxidanty

 

 

 • Odpovědět Milé překvapení
  22.3.2014 20:59 | Marcela Knoblochová
  Velice ráda se podělím o svou spokojenost se sérem Platine S. Je mi 38 let a ještě nikdy jsem nepoužívala séra proti vráskám, s touto myšlenkou jsem pouze koketovala. Mám bledou citlivou, smíšenou a problematickou pleť s mastnější T-zónou, na bradě se sklonem k akné. Pochopitelně jsem se bála experimentovat s účinými látkami v sérech a podobných přípravcích. Ale vzhledem, k celkové spokojenosti s kosmetikou Capri La Chevre a Le Chaton a stále posunu ke starší pleti jsem se rozhodla to zkusit a dopřát si luxusní sérum nejen složením, ale i cenou. A nelituji! Nejen, že po nenesení séra nemám nejmenší pocit nepohodlí a pleť reaguje jen v dobrém smyslu, ale po jeho cca 14 dením občasném (ob den - ob 3 dny) používání se mi dostává pochvaly okolí, jak dobře vypadám, jestli jsem dokonce nebyla někde na horách, že mám pěknou barvičku a pod. I co se týká zánětlivosti pleti, tak toto není problém a hojivý proces při nějakém "karambolu" je znatelně efektivnější. Pleť je celkově vyrovnanější, hladší, vrásky jemnější, pleť je výrazněji hydratovanější, vyšší pocit komfortu. Jsem nesmírně ráda za tento přípravek české špičkové značky, vřele doporučuji!

Přidat komentář