Vánoční balíček - INTENZITA Zvětšit

Balíček - INTENZITA

2200019

Nový

Balíček INTENZITA je nepostradatelnou součástí cílené péče o pleť s českou kosmetickou značkou Le Chaton. Cílená péče je přizpůsobená typu pleti a věkové kategorii a tím účinně vzdoruje procesu stárnutí pleti.

Více detailů

614,00 Kč

s DPH

Vyberte zboží ještě za 1 200,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Anti-ageing sérum – Inovované sérum se silným anti-ageing a hydratačním efektem a látkami podporujícími přirozený hydratační faktor pokožky.  Anti-ageing sérum je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a problematické. Rychle se vstřebává a hydratuje pleť hloubkově.

  • Mladé oči - Vhodná pro všechny druhy pleti, zejména citlivé. Osvěží, zklidní, a uvolní pleť okolo očí. Váš pohled bude jasnější a zářivější. Obsahuje sušenou syrovátku z kozího mléka.

  • Peelingový gel s avokádovým olejem - Unikátní peelingový ( exfoliační ) gel s použitím ekologických mechanických abrazivních částic. Obsahuje zklidňující extrakt z Boswellia Serrata a ekologická abrazivní zrníčka. Lehký gomážní a hydratační gel dodá pleti zářivý a svěží vzhled. Šetrně čistí pleť a odstraňuje odumřelé buňky. Vhodný před hloubkovým čištěním pro změkčení pleti.

  • Pleťový balzám s vůní - Balzám vhodný pro každodenní ošetření rtů a přesušených míst pleti, výborný i pro extrémní klimatické podmínky. Příjemná vůně navodí pohodu vaší pleti.
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pro více informací klikněte zde.